معرفی انواع ظروف

بهترین سرویس قابلمه گرانیتی

قطعا برای تکمیل وسایل پخت و پز آشپزخانه به سرویس قابلمه گرانیتی باکیفیت نیاز داریم.

قابلمه‌های گرانیتی تا کنون بهترین نوع قابلمه‌های نچسب می‌باشند. این قابلمه‌ها نچسبی تفلون و استحکام سرامیک را دارند. روغن کمی مصرف می‌کنند و دوام و عمر طولانی‌تری نسبت به سایر قابلمه‌های نچسب دارند. وزن مناسبی داشته، شستشوی راحتی دارند و انواع غذاها در این قابلمه‌ها قابل طبخ است.

همانطور که می‌دانیم قابلمه‌های گرانیتی بدنه‌ای از جنس آلومینیوم آلیاژی، آلومینیوم خالص یا استیل دارند که پوششی دو لایه آنها را پوشانده است. پوشش داخلی لایه‌ای از جنس PTFE (تفلون) است که دانه‌های سرامیک آن را پوشانده‌اند.

نکاتی برای خرید قابلمه گرانیتی

از زمانی که قابلمه‌های گرانیتی جایگاه خود را در بازار پیدا کرد و طرفداران خود را یافت، افراد سودجو در تلاش برای تولید محصول تقلبی با کیفیت کمتر برای منافع خود بودند.

بنابراین شناخت قابلمه گرانیتی اصل از تقلبی، اهمیت زیادی پیدا می‌کند. در ادامه چند روش برای تشخیص این موضوع و برای انتخاب بهتر این نوع قابلمه پیشنهاد داده خواهد شد.

– قیمت ظروف گرانیتی اصل، گران‌تر از بقیه قابلمه‌هاست. بنابراین ظروف ارزان حتماً تقلبی هستند.

– ظروف گرانیتی اصل دارای استاندارد ISO9001 می‌باشند.

– به طور معمول درب قابلمه‌های گرانیتی اصل پیرکس و سوپاپ‌دار است. البته انواع دیگری از درب هم برای این قابلمه‌ها ساخته شده، ولی بهتر است ظروفی با درب پیرکس را انتخاب کنید که در حین پخت، داخل قابلمه قابل مشاهده باشد.

– قابلمه‌های گرانیتی وزن سنگینی دارند. پس اگر قابلمه‌ای دید که وزن سبکی داشت، بدانید گرانیتی نیست. همچنین بهتر است سایزهای متوسط را برای خرید انتخاب کنید تا وزن مناسبتری داشته باشند و کار با آنها راحتتر باشد.

– بهتر است قابلمه‌هایی خریداری کنید که دسته آنها به بدنه چسبیده باشد. در این صورت مقاومت ظرف بیشتر شده و حرارت بیشتری را تحمل می‌کند.

– تعداد تکه‌های یک سرویس قابلمه معمولاً با درب آنها محاسبه می‌شود. پس زمانی که یک سرویس 5 پارچه انتخاب می‌کنید، به این معناست که 2 قابلمه، 1 تابه و 2 درب خواهید داشت که یکی از دربها بین قابلمه و تابه مشترک است. پس در انتخاب نوع سرویس نسبت به نیاز خود دقت کنید.

معرفی بهترین‌های سرویس قابلمه‌ گرانیتی

در این قسمت بهترین مدل‌های قابلمه گرانیتی تولید داخل و خارج کشور معرفی خواهند شد.

سرویس قابلمه گرانیت

سرویس قابلمه گرانیتی زرساب 10 پارچه با درب شیشه‌ای مدل GT-7500G

کشور سازنده آن ایران است. این سرویس 10 پارچه شامل: 3 قابلمه در سایزهای 28، 24، 20 و یک نیم‌قابلمه سایز 28 است که تمامی قابلمه‌ها دارای درب شیشه‌ای می‌باشند. این سرویس همراه دو تابه تک دسته در سایزهای 24 و 20 به فروش می‌رسد. جنس روکش داخلی این محصولات از گرانیت است.

لینک خرید این محصول در وبسایت زرساب: لینک

لینک خرید این محصول در وبسایت دیجی کالا: لینک

سرویس قابلمه گرانیت zio

سرویس پخت‌وپز 16 پارچه زیو مدل Z-8150

بدنه‌ای از جنس آلومینیوم دارد که روکش گرانیت داخل آن را پوشش می‌دهد. این سرویس 16 پارچه شامل: 6 قابلمه در سایزهای 16، 18، 22، 24، 28، و 32، و دو تابه در سایزهای 28  و 26 است. همه سرویس دارای درب شیشه‌ای و نوار سیلیکونی دور درپوش ‌می‌باشد. جنس دسته و قپه در این سرویس از باکالیت ساخته شده است.

لینک خرید این محصول در دیجی کالا: اینجا

سرویس قابلمه گرانیت فوما

سرویس پخت‌وپز 17پارچه فوما کد 7052 مدل FU-1899

ساختار بدنه از آلومینیوم با روکش گرانیت می‌باشد. بیرون و داخل دستگیره‌ها کاملاً با گرانیت عایق شده است. بدنه‌ای ضدخش و قابلیت شستشو با ماشین ظرفشویی دارد. ساختار آن عایق چندلایه و بادوام است و دسته‌های مگنتی آن نیز در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند.

این سرویس 17 پارچه شامل: 4 قابلمه در سایزهای 20، 24، 28، 32 و یک تابه سایز 28 می‌باشد. همگی دارای درب بوده و این مجموعه به همراه هفت عدد سرویس آشپزی کفگیر و ملاقه با استند ( پایه نگهدارنده) به فروش می‌رسد.

سرویس قابلمه 12 پارچه لایف اسمایل مدل p5

سرویس قابلمه گرانیت لایف اسمایل

ساخت کشور آلمان و مونتاژ شده در چین است. ساختار بدنه در آن چدن با روکش گرانیت می‌باشد. طراحی این محصول جهت جلوگیری از هدررفت گرما تخصصی شده است. سرویس 12 پارچه شامل 4 قابلمه در سایزهای مختلف به همراه درب از جنس خود قابلمه، یک تابه همراه با درب و یک تابه دوطرفه است.

برای خرید این محصول می‌توانید به وبسایت دیجی کالا مراجعه کنید: اینجا

برای بررسی قیمت این محصول به وبسایت ترب هم مراجعه کنید: اینجا

سرویس پخت‌وپز 7 پارچه لاینز کد 856963

سرویس قابلمه گرانیت نوا

بدنه‌ای از جنس آلومینیم با روکش گرانیت دارد و ساخت کشور ترکیه است. این سرویس 7 پارچه شامل: سه قابلمه در سایزهای مختلف همراه با درب شیشه‌ای و یک تابه دسته بلند است. جنس دسته‌ها از استیل ضدزنگ می‌باشد.

سرویس پخت‌وپز 8 پارچه نوا مدل GYE

ساخت کشور ترکیه می‌باشد و بدنه‌ای از جنس آلومینیوم با روکش گرانیت دارد. این سرویس 8 پارچه شامل: 4 قابلمه با درب‌هایی از جنس بدنه قابلمه است.

برای خرید این محصول می‌توانید به وبسایت دیجی کالا سر بزنید: اینجا

سرویس قابلمه گرانیت mgs

سرویس پخت‌وپز 12پارچه ام جی اس مدل KOREA C

کشور تولیدکننده آن آلمان می‌باشد. جنس بدنه از آلومینیوم و چودن با روکش گرانیت و ماربل است. این سرویس 12 پارچه شامل: 4 قابلمه در سایزهای 32، 28، 24 و 20 و یک تابه سایز 28 دیواره بلند می‌باشد. همه قابلمه‌ها و تابه این سرویس دارای درب شیشه‌ای سوپاپ‌دار هستند. در این سرویس یک جفت دستگیره سیلیکونی نیز قرار داده شده است.

سرویس قابلمه گرانیت وگاتی

سرویس قابلمه 17 پارچه وگاتی کد 7013 مدل GRV17

کشور سازنده آن ایتالیا می‌باشد. جنس بدنه از آلومینیوم با روکش داخلی گرانیت است. این سرویس 17 پارچه شامل: 5 قابلمه در سایزهای 20، 24، 28، و 32 و یک تابه سایز 28 است که همگی دارای درب شیشه‌ای می‌باشند. در این سرویس 4 عدد کفگیر و ملاقه، دو عدد دستگیره و یک پیشبند با برند وگاتی قرار داده شده است.

سرویس قابلمه 13 پارچه هافمن مدل Elma

کره جنوبی تولیدکننده آن می‌باشد. بدنه‌ای از چدن با روکش گرانیت دارد. این سرویس 13 پارچه شامل: 4 قابلمه در سایزهای 20، 24، 28 و 32، تابه دو دسته سایز 28 و تابه تک‌دسته سایز 20 می‌باشد. همه اجزای سرویس به جز تابه تک دسته دارای درب شیشه‌ای می‌باشند. این سرویس یک جفت دستگیره سیلیکونی نیز به همراه دارد.

سرویس قابلمه گرانیت برلینگر هاوس

سرویس پخت‌وپز 14 پارچه برلینگر هاوس مدل BH-1116

کشور سازنده آن مجارستان است. جنس بدنه از آلومینیوم و استیل است و پوشش داخلی آن از جنس گرانیت می‌باشد. این سرویس 14 پارچه شامل: سه قابلمه در سایزهای 20، 24 و 28 همراه با درب شیشه‌ای و یک تابه سایز 24 با دسته‌های جداشونده است. این مجموعه به همراه 6 عدد کفگیر و ملاقه با استند ( پایه نگهدارنده) به فروش می‌رسد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *